Дорогі земляки!

Від щирого серця вітаю вас з Днем Незалежності України!

Це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про нашу відповідальність перед історією.

Нам випала висока місія здійснювати мрію багатьох поколінь наших предків – бути господарями на своїй землі, плекати її і прикрашати своєю працею, у добробуті, безпеці та злагоді ростити дітей. Це велика честь і велика відповідальність перед власним сумлінням, родиною і прийдешніми поколіннями.

Ми маємо усвідомлювати, що подальше вдосконалення економічного потенціалу нашої держави, якісне поліпшення життя людей, розвиток принципів демократії можливі тільки в умовах миру і згоди в суспільстві. Саме від кожного з нас залежить, якою бути нашій державі, як житимуть наші діти, онуки й правнуки.

То ж давайте зробимо все, щоб пишатися своєю Батьківщиною, шанувати її історію, всупереч усім труднощам, своєю працею і талантом вносити щоденний внесок у процвітання рідної української землі. Усі разом ми зможемо зробити Україну заможною, процвітаючою, сильною і стабільною.

Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у ваш дім щастя і добро, порозуміння, мир та любов!

Зі святом вас, дорогі співвітчизники! Із Днем Незалежності!

З повагою Михайло Кривошей,

начальник Держфінінспекції в Полтавській області,

депутат обласної ради