Полтавські інспектори встановили порушень в Головному управлінні Держкомзему Полтавської області на суму понад 650 тис. грн

Порушень на суму понад 650 тис. грн виявили фахівці Держфінінспекції в Полтавській області під час ревізії в Головному управлінні Держкомзему Полтавської області. Ревізією окремих питань фінансово-господарської діяльності установи охоплено період з 01.01.2010 по 30.06.2012.

Зафіксовано, що в порушення чинного законодавства Управлінням проведено списання на видатки коштів сплачених Полтавській регіональній філії Державного підприємства „Центр державного земельного кадастру” (далі - ПРФ ДП „Центр ДЗК”) в сумі 645,5 тис. грн.

Оплату здійснено за розроблення технічної документації з проведення нормативної грошової оцінки земельних ділянок населених пунктів Полтавської області, по державній програмі „Проведення земельної реформи”, без фактичного отримання належним чином оформленої технічної документації.

Також, через відсутність контролю за відшкодуванням особами з вини яких було зіпсовано бланки актів на право власності або права постійного користування земельною ділянкою без поважних причин, Державним бюджетом України недоотримано коштів в сумі 4,15 тис. грн.

Окрім того, внаслідок заниження вартості наданих послуг, ревізією встановлено факти недоотримання Управлінням власних надходжень.

Виявлені порушення майже в повному обсязі відшкодовано.

Держфінінспекцією прийнято розпорядження про зупинення Управлінню операцій з бюджетними коштами.

Про результати ревізії поінформовано обласну прокуратуру, УСБУ в Полтавській області та відділення спеціальної міліції УМВС України в Полтавській області.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області