Кожного порушника - до відповідальності

Фахівці Держфінінспекції в Полтавській області в результаті проведеної ревізії фінансово-господарської діяльності відділу освіти Миргородської районної державної адміністрації встановили порушень фінансово-господарської дисципліни на суму 148,4 тис. грн.

Зокрема, виявлено операції, проведені з порушенням чинного законодавства, що призвели до втрат фінансових ресурсів на суму понад 115 тис. грн., а саме: завищені витрати на оплату праці, на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування по незаконно нарахованій та виплаченій заробітній платі, покриття за рахунок бюджетних коштів витрат сторонніх юридичних осіб всупереч законодавству при відсутності дебіторської заборгованості, завищення вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт, понаднормове списання по обліку продуктів харчування тощо.

Виявлені порушення частково відшкодовано.

За допущені порушення у веденні бухгалтерського обліку шість посадових осіб відділу освіти притягнуто до адміністративної відповідальності.

Держфінінспекцією в Полтавській області прийнято рішення про зупинення відділу освіти операцій з бюджетними коштами, а також застосовано фінансову санкцію у вигляді призупинення бюджетних асигнувань.

За порушення бюджетного законодавства в частині цільового використання бюджетних коштів, у відношенні керівника відділу освіти складено протокол про адміністративне правопорушення.

Про результати ревізії проінформовано прокуратуру Миргородського району та Головне управління освіти і науки Полтавської облдержадміністрації.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області