Фінінспектори перевірили дотримання фінансової дисципліни Сагайдацькою сільською радою

Фінансових порушень на суму 77,9 тис. гривень встановили працівники Держфінінспекції в Полтавській області під час ревізії дотримання законодавства при виконанні сільського бюджету Сагайдацькою сільською радою.

Зокрема, через порушення чинного законодавства та договорів оренди ревізією повноти надходження коштів до місцевого бюджету від оренди землі, встановлено недоотримання загальними фондами місцевих бюджетів понад 35 тис. грн.

Зафіксовано також зарахування протягом 2010-2011 років та І півріччя 2012 року до сільського бюджету адміністративних штрафів, які є доходами державного бюджету.

В результаті порушення «Порядку проведення індексації грошових доходів населення» та „Порядку обчислення середньої заробітної плати” працівниками сільської ради недоотримано: заробітної плати на суму понад 15 тис. грн., матеріальної допомоги на суму 1,4 тис. грн, відпускних в сумі 0,6 тис. грн. та заробітної плати за період відряджень.

Ревізією встановлено покриття за рахунок коштів сільського бюджету витрат сторонніх юридичних осіб за спожиті ними послуги по газопостачанню та електроенергії на суму майже 7 тис. грн.

Також, під час контрольного заходу зафіксовано завищення обсягів та вартості виконаних і оплачених робіт на суму 9,5 тис. грн., понаднормове списання продуктів харчування тощо.

Виявлені порушення частково відшкодовано.

По результатах ревізії за ведення бухгалтерського обліку з порушенням встановленого порядку на двох посадових осіб сільської ради складено протоколи про адміністративне правопорушення.

У відповідності до вимог Бюджетного кодексу України за вчинені порушення бюджетного законодавства Держфінінспекцією в Полтавській області застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами на рахунку Сагайдацької сільської ради.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області