Про результати ревізії відділу освіти Решетилівської районної державної адміністрації

e-mail Друк PDF

Фінансових порушень на суму 109,7 тис. гривень встановили працівники Держфінінспекції Полтавської області під час ревізії фінансово-господарської діяльності відділу освіти Решетилівської районної державної адміністрації. Контролю підданий період з 01.06.2010 по 01.08.2012 роки.

Зокрема встановлено проведення операцій з порушенням чинного законодавства, що призвели до втрат фінансових ресурсів на суму 75 тис. грн. з яких: завищені витрати на оплату праці, на сплату єдиного соціального внеску по незаконно нарахованій та виплаченій заробітній платі, завищення вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт, використання бюджетних коштів всупереч бюджетним асигнуванням, покриття за рахунок бюджетних коштів витрат сторонніх юридичних осіб тощо.

Під час контрольного заходу виявлені порушення частково відшкодовано.

За допущені порушення законодавства з фінансових питань вісім працівників установ та закладів відділу освіти притягнуто до адміністративної відповідальності.

Одночасно, Держфінінспекцією в Полтавській області прийнято рішення про зупинення відділу освіти операцій з бюджетними коштами.

Крім того, за порушення бюджетного законодавства ініційовано застосування фінансової санкції у вигляді призупинення бюджетних призначень та зменшення бюджетних асигнувань.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області