Про результати ревізії відділу освіти Глобинської районної державної адміністрації

e-mail Друк PDF

Фахівці Державної фінансової інспекції в Полтавській області під час ревізії відділу освіти Глобинської районної державної адміністрації за період з 01.01.2010 по 01.08.2012 роки встановили порушень фінансово-бюджетної дисципліни на загальну суму майже 200 тис. грн.

Зокрема, зафіксовано проведення операцій з порушенням чинного законодавства, що призвели до втрат фінансових ресурсів на суму понад 177 тис. грн. Це - завищення витрат на оплату праці, на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування по незаконно нарахованій та виплаченій заробітній платі, завищення вартості ремонтно-будівельних робіт, завищення витрат на відшкодування працівникам відділу освіти витрат на відрядження, використання бюджетних коштів на цілі, які не відповідають бюджетним призначенням, понаднормове (необґрунтоване) списання продуктів харчування тощо.

Встановлені під час ревізії порушення частково відшкодовано.

За допущені порушення у веденні бухгалтерського обліку тридцять посадових осіб установ та закладів відділу освіти притягнуто до адміністративної відповідальності.

Крім того, інспекцією прийнято рішення про зупинення відділу освіти операцій з бюджетними коштами, а також, за допущені порушення бюджетного законодавства фінансовим управлінням Глобинської райдержадміністрації, за ініціативою Держфінінспекції, прийняті рішення про застосування до відділу освіти фінансових санкцій у вигляді зменшення та призупинення бюджетних асигнувань.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області