Фінінспектори перевірили фінансову дисципліну у Полтавському обласному клінічному шкірно-венерологічному диспансері

За недостовірну бухгалтерську та фінансову звітність, а також ведення бухгалтерського обліку з порушенням встановленого порядку, чотирьох посадових осіб Полтавського обласного клінічного шкірно-венерологічного диспансеру притягнуто до адміністративної відповідальності.

Так, під час ревізії фінансового-господарської діяльності диспансеру, фахівці Держфінінспекції в Полтавській області встановили фінансових порушень на суму 51,9 тис. грн.

Зокрема, виявлено проведення операцій з порушенням чинного законодавства, що призвели до втрат фінансових ресурсів на суму 31,2 тис. грн. Зафіксовано, що за рахунок коштів загального фонду здійснено покриття видатків на оплату реактивів використаних при наданні платних медичних послуг та видатків на оплату праці працівників диспансеру пов’язаних з проведенням лабораторних досліджень на платній основі. Крім того, встановлено факти незаконного списання продуктів харчування тощо.

Виявлені порушення частково усунуто.

Керівнику медичної установи направлено вимоги по усуненню виявлених ревізією порушень і недоліків та запропоновано розглянути питання про притягнення винних осіб до відповідальності.

Про результати ревізії поінформовано обласну прокуратуру та Головне управління охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області