Держфінінспекція в Полтавській області відшкодувала втрат за січень-жовтень 2012 року майже 37 млн грн

Завдяки вжитим заходам працівники Держфінінспекції в Полтавській області протягом січня–жовтня поточного року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 36,8 млн грн.

З метою забезпечення максимального рівня відшкодування виявлених порушень до порушників фінансово-бюджетної дисципліни застосовано 295 фінансових санкцій.

Призупинено бюджетних асигнувань 45 установам, в 201 випадку зупинено операції з бюджетними коштами, зменшено бюджетних призначень (асигнувань) 49 розпорядникам бюджетних коштів на суму 2,2 млн грн.

Протягом десяти місяців 2012 року Держфінінспекцією пред’явлено 61 позов до суду щодо відшкодування винними особами збитків на суму 3,7 млн грн., ініційовано перед органами прокуратури та об’єктами контролю пред’явлення 65 цивільних позовів.

Для посилення персональної відповідальності за порушення фінансової дисципліни до правоохоронних органів передано 77 матеріалів, за матеріалами ревізій та перевірок порушено 53 кримінальні справи, а також 40 за результатами перевірок в якості залучених спеціалістів.

Постановами Інспекції до адміністративної відповідальності притягнуто 980 осіб, до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, за ініціативою інспекції – 510 осіб.

За результатами контрольних заходів прийнято 819 управлінських рішень.

Прес-служба

Держфінінспекції в Полтавській області