Про результати ревізії Полтавського нафтового геологорозвідувального технікуму Полтавського Національного технічного університету імені Юрія Кондратюка

Під час ревізії Полтавського нафтового геологорозвідувального технікуму Полтавського Національного технічного університету імені Юрія Кондратюка працівники Держфінінспекції в Полтавській області встановили фінансових порушень на суму 82,6 тис. грн.

 

Контрольним заходом охоплено період з 01.06.2010 по 01.10.2012.

Так, внаслідок не отримання від студентів плати за навчання відповідно до умов укладених договорів про підготовку фахівця, не нарахування в бухгалтерському обліку доходу за надані послуги з навчання та не відображення відповідної дебіторської заборгованості, держфінінспектори зафіксували порушення, що призвели до недоотримання технікумом фінансових ресурсів на суму понад 48 тис. грн.

Встановлено також проведення операцій з порушенням чинного законодавства, що призвели до втрат фінансових ресурсів на суму понад 22 тис. грн. Це і завищення витрат на оплату праці і на сплату єдиного соціального внеску по незаконно нарахованій та виплаченій заробітній платі, завищення вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт, безпідставне списання пального тощо.

Встановлені порушення відшкодовано в повному обсязі.

За допущені порушення законодавства з фінансових питань 5 працівників учбового закладу притягнуто до адміністративної відповідальності.

Керівництву технікуму направлено вимоги по усуненню виявлених ревізією порушень і недоліків із наданням пропозицій щодо притягнення до дисциплінарної та/або матеріальної відповідальності посадових осіб, винних у допущенні фінансових порушень та направлено Попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.

Одночасно Держєфінінспекцією в Полтавській області прийнято рішення про зупинення закладу освіти операцій з бюджетними коштами

Про результати ревізії поінформовано прокуратуру міста Полтави.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області