Про ревізію Решетилівської центральної районної лікарні

За недостовірність бухгалтерської і фінансової звітності, а також ведення бухгалтерського обліку з порушенням встановленого порядку, на чотирьох посадових осіб Решетилівської центральної районної лікарні складені протоколи про адміністративну відповідальність. Одночасно керівництву медичного закладу направлено вимоги по усуненню виявлених ревізією порушень і недоліків та запропоновано притягнути винних осіб до відповідальності.

Так, під час ревізії лікарні фахівці Держфінінспекції в Полтавській області встановили порушень на суму майже 140 тис. грн.

Зокрема, зафіксовано проведення незаконних операцій, що призвели до втрат фінансових ресурсів на загальну суму 133,7 тис. грн. Це і переплата заробітної плати та її індексації працівникам лікарні; нарахування надбавки за вислугу років в завищеному розмірі; покриття видатків на оплату реактивів та флюорографічної плівки, які використані при наданні платних медичних послуг за рахунок коштів загального фонду; понаднормове списання пального; завищення вартості виконаних і оплачених робіт по капітальному ремонту відділень лікарні тощо.

Крім того, через не перерахування до доходу районого бюджету коштів, які утримані із заробітної плати працівників лікарні, що були зайво нараховані в минулому бюджетному періоді та не проведення корегування розміру орендної плати за попередній місяць на індекс інфляції за здані в оренду не житлові приміщення, районним бюджетом в січні 2011 року недоотримано фінансових ресурсів на загальну суму 6,2 тис. грн.

В період ревізії порушення частково усунуто.

Про результати ревізії поінформовано прокуратуру в Полтавській області.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області