Понад 157 тисяч гривень

e-mail Друк PDF

Саме на таку суму виявили фінансових порушень працівники Держфінінспекції в Полтавській області під час ревізії відділу освіти Машівської райдержадміністрації.

Так, за період з 01.01.2010 по 01.11.2012 зафіксовано проведення незаконних операцій, що призвели до втрат фінансових ресурсів на суму 85,4 тис. грн., а саме: завищення витрат на оплату праці; на сплату єдиного соціального внеску по незаконно нарахованій та виплаченій заробітній платі; завищення вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт; безпідставне списання бензину та продуктів харчування тощо.

Також встановлено порушення, що призвели до недоотримання фінансових ресурсів на загальну суму 28,5 тис. грн.

Зокрема, недоотримання в поточному році Машівським районним бюджетом коштів, що надійшли на відновлення касових видатків загального фонду як відшкодування орендарями витрат на оплату комунальних послуг спожитих в минулому бюджетному періоді, а також недоотримання власних надходжень від надання транспортних послуг у зв'язку з не нарахуванням та не отриманням коштів за наданні послуги.

Встановлені фінансові порушення частково усунуто.

За порушення законодавства з фінансових питань у відношенні 21 працівника установ та закладів відділу освіти складено протоколи про адміністративне правопорушення.

Керівнику підконтрольного об,єкту направлено вимоги по усуненню виявлених порушень із наданням пропозицій щодо притягнення до відповідальності винних осіб, а також направлено попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.

Одночасно Держфінінспекцією прийнято рішення про зупинення відділу освіти операцій з бюджетними коштами.

Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Машівського району та Департамент управління освіти і науки Полтавської облдержадміністрації.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області