Держфінінспекція в Полтавській області відшкодувала втрат за січень-листопад 2012 року понад 39 млн грн

З початку року працівники Держфінінспекції в Полтавській області забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 39,2 млн грн.

З метою забезпечення максимального рівня відшкодування виявлених порушень до порушників фінансово-бюджетної дисципліни застосовано 321 фінансову санкцію.

Задля максимального відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів до суду подано 61 позов на суму 3,7 млн грн., ініційовано перед органами прокуратури та об’єктами контролю пред’явлення 66 цивільних позовів.

За матеріалами ревізій правоохоронні органи порушили 53 кримінальні справи. Ще 40 кримінальних справ порушено за результатами участі працівників Держфінінспекції як залучених спеціалістів у перевірках, що проводили правоохоронні структури.

Постановами Інспекції до адміністративної відповідальності притягнуто 1013 осіб. Крім того, до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, а також за ініціативою Держфінінспекції – 536 осіб.

За результатами контрольних заходів керівники органів влади, підприємств, установ, організацій прийняли 877 управлінських рішень.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області