До дитячого будинку – з гостинцями!

Усі діти завжди з нетерпінням чекають на день Святого Миколая. Особливо позбавлені батьківського тепла та турботи малюки, які сподіваються, що Святий Миколай завітає і до них.

Саме тому, начальник Держфінінспекції в Полтавській області, депутат обласної ради Михайло Михайлович Кривошей вирішив втілити дитячі мрії – привітати з цим святом вихованців Гадяцького дитячого будинку Полтавської обласної ради.

19 грудня Михайло Михайлович завітав до дитячого будинку із солодкими подарунками та ноутбуком. Радістю і щастям світилися дитячі очі, коли кожному із сорока вихованців дістався святково оформлений пакуночок із цукерками, а будинок-інтернат отримав довгоочікуваний комп’ютер.

Від усього колективу Держфінінспекції області і від себе особисто у вітальному слові до маленьких підопічних Михайло Михайлович побажав, щоб Покровитель свята приніс їм радість, надію, здійснив задуми і найзаповітніші мрії, щоб казкові новорічні свята принесли всім малюкам радість і бадьорий настрій.

Не залишився без подарунків і сам гість. Для свого гостя діти приготували подарунок виготовлений власноруч – новорічну паперову витинанку.

Опісля привітань і спілкування з малечею свято продовжилося концертною програмою. Веселі номери, цікаві театралізовані сценки та новорічні пісеньки викликали у всіх присутніх щире захоплення та гучні оплески.

Мрії мають збуватися! Нехай Святий Миколай допоможе дітям здійснити всі їхні мрії та подарує їм здоров’я.

На прощання, Михайло Михайлович пообіцяв малюкам, що і надалі буде опікуватися ними та побажав їм веселих новорічних свят.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області