20 років – на варті фінансової дисципліни

Двадцяту річницю з дня створення Державної фінансової інспекції України відзначили 24 січня в Полтавській області. В урочистих заходах взяли участь представники обласної влади, правоохоронних органів, Полтавської єпархії УПЦ.

Найкращі працівники отримали відзнаки від голови облдержадміністрації Олександра Удовіченка та голови обласної ради Івана Момота, а також від начальника Державної фінансової інспекції в Полтавській області - Михайла Кривошея.

В активі Державної фінансової інспекції області – сотні мільйонів гривень збережених коштів та донарахувань до бюджетів усіх рівнів.

Тільки за минулий рік, з метою забезпечення максимального відшкодування виявлених порушень, до порушників фінансово-бюджетної дисципліни застосовано 336 фінансових санкцій.

Постановами Держфінінспекції до адміністративної відповідальності притягнуто 1074 осіб, до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, за ініціативою інспекції – 544 особи.

Михайло Кривошей подякував за підтримку і взаємодію органам виконавчої влади, місцевого самоврядування та працівникам правоохоронних органів, прокуратури, СБУ, МВС, податкової служби, за щоденну спільну працю по забезпеченню дієвого контролю за збереженням бюджетних коштів.

„Результат такої співпраці – це десятки порушених кримінальних справ та мільйони гривень повернених державі”, - наголосив М.М. Кривошей.

Михайло Михайлович привітав колектив Держфінінспекції і ветеранів контрольно-ревізійної служби з нагоди професійного свята та побажав міцного здоров’я, невичерпної життєвої енергії, родинного щастя та плідної контрольно-ревізійної роботи на зміцнення фінансової дисципліни Української держави.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області