Держфінінспекція в Полтавській області 2012 року забезпечила відшкодування державних втрат на понад 40 млн грн

Держфінінспекції в Полтавській області упродовж 2012 року забезпечила відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 40,4 млн грн.

З метою забезпечення максимального рівня відшкодування виявлених порушень до порушників фінансово-бюджетної дисципліни протягом минулого року застосовано 336 фінансових санкцій.

Задля максимального відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів до суду подано 69 позовів на суму 4,1 млн грн., ініційовано перед органами прокуратури та об’єктами контролю пред’явлення 66 цивільних позовів.

За матеріалами ревізій правоохоронні органи порушили 53 кримінальні справи. Ще 40 кримінальних справ порушено за результатами участі працівників Держфінінспекції як залучених спеціалістів у перевірках, що проводили правоохоронні органи.

Постановами Інспекції до адміністративної відповідальності притягнуто 1074 особи. Крім того, до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, за ініціативою Держфінінспекції – 544 особи.

За результатами контрольних заходів керівники органів влади, підприємств, установ, організацій прийняли 900 управлінських рішень.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області