Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів - афганців! Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

15 лютого, 24 роки тому, офіційно завершено виведення військових частин колишнього СРСР з охопленої бойовими діями території Афганістану. Жорстока війна принесла горе та біль непоправних втрат не одній українській родині.

Саме цей день у нашому офіційному календарі став Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Афганська війна торкнулася не тільки безпосередніх її учасників, але й стала найтяжчим випробуванням для їх рідних, близьких і друзів.

Солдати і офіцери, рядові і генерали – усі ті, кому пощастило повернутися з війни додому, знають справжню ціну мирного неба над головою, ціну життя, дружби, єдності. Покоління воїнів-афганців крізь роки зберегли військову відданість і братерство.

Нехай же ніколи не знають війни наші діти і онуки. Нехай усі живуть у мирі і злагоді, бо ми живемо і за тих, хто поліг у афганських ущелинах, хто залишився прикутий до інвалідного візка, хто недолюбив, недомріяв, недоспівав, недожив... Пам’ять про них вічно житиме в серцях прийдешніх поколінь і ще довго озиватиметься душевним щемом.

Від усієї душі бажаю вам і вашим родинам добра і щастя, миру і достатку, міцного здоров'я і довгих років життя!

Вічна пам’ять воїнам, які загинули, до кінця виконавши свій військовий обов’язок.

Низький уклін матерям які не дочекалися синів до рідної домівки.

З повагою

Начальник Держфінінспекції

в Полтавській області,

депутат обласної ради М.М. Кривошей