Колегія Держфінінспекції області: Підбито підсумки роботи та визначено перспективи

Відшкодування втрат державних фінансових і матеріальних ресурсів в сумі 11,5 млн грн забезпечили працівники Держфінінспекції в Полтавській області протягом січня-лютого 2013 року. Про це 5 березня 2013 року на розширеному засіданні колегії повідомив начальник Держфінінспекції Михайло КРИВОШЕЙ.

Загалом, протягом двох місяців фінінспектори перевірили діяльність сорок одного об’єкту контролю, на тридцяти дев’яти із них виявлені порушення, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 22 млн грн.

З метою забезпечення максимального рівня відшкодування виявлених порушень з початку року до порушників фінансово-бюджетної дисципліни застосовано 36 фінансових санкцій, пред’явлено 5 позовів до суду щодо відшкодування винними особами збитків, ініційовано перед органами прокуратури та об’єктами контролю пред’явлення 7 цивільних позовів. До правоохоронних органів передано 13 матеріалів ревізій та перевірок, за якими порушено 14 кримінальних справ, ще 14 - за наслідками перевірок в якості залучених спеціалістів.

Після розгляду результатів роботи, Голова колегії Михайло КРИВОШЕЙ зосередив увагу присутніх на необхідності працювати тільки на результативні контрольні заходи, а також забезпечити тісну взаємодію з правоохоронними органами, особливо в частині порушення кримінальних справ за матеріалами ревізій та притягнення порушників до відповідальності за корупційні діяння.

Крім того, начальник Держфінінспекції області наголосив, що у випадках виявлення порушень які свідчать про незаконні, нецільові витрати та нестачу ресурсів або інших суттєвих порушень законодавства, обов’язково у вимозі зобов’язувати об’єкти контролю розглядати питання щодо звільнення із займаних посад або відповідності займаним посадам осіб, які допустили виявлені фінансові порушення.

Наприкінці засідання Михайло Михайлович КРИВОШЕЙ привітав усіх присутніх колег-жінок з наступаючим Міжнародним днем 8 березня, побажавши добра, здоров’я та щастя.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області