Про результати ревізії професійно-технічного училища №31 міста Полтави

За результатами ревізії фінансово-господарської діяльності професійно-технічного училища № 31 міста Полтави встановлено фінансових порушень на суму 57,2 тис. грн.

Зокрема, серед порушень, фахівці Держфінінспекції в Полтавській області виявили помилки при обчисленні та виплаті заробітної плати працівникам училища, і, як наслідок, незаконне перерахування внесків до державних цільових фондів; завищення вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт тощо.

Під час контрольного заходу встановлені порушення частково відшкодовано.

П’ятьох працівників учбового закладу за допущені порушення законодавства з фінансових питань притягнуто до адміністративної відповідальності.

Директору училища направлено вимоги по усуненню виявлених ревізією порушень і недоліків із наданням пропозицій щодо притягнення до дисциплінарної та/або матеріальної відповідальності посадових осіб, винних у допущенні фінансових порушень, а також направлено попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.

Одночасно, Держфінінспекцією області прийнято рішення про зупинення профтехучилищу операцій з бюджетними коштами.

Про результати ревізії поінформовано прокуратуру міста Полтави та Департамент управління освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації.

Прес-служба

Держфінінспекції в Полтавській області