Фінінспектори Полтавщини під час ревізії КП „Благоустрій Кременчука” виявили втрат на суму понад 8 млн грн

Порушення, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 8043 тис. грн виявили фахівці Держфінінспекції у Полтавській області під час ревізії комунального підприємства „Благоустрій Кременчука”.

Зокрема, встановлено незаконних втрат на суму 7125 тис. грн. До зайвого витрачання бюджетних коштів призвело завищення обсягу і вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт, незаконне списання коштів на витрати без фактичного отримання товарів, робіт та послуг, або отриманих в обсягах, вищих від фактичної їх вартості, а також допущення порушень вимог законодавства з оплати праці.

Під час ревізії також виявлено нецільове використання коштів на суму понад 210 тис. грн., а саме: понаднормове списання по обліку матеріальних цінностей всупереч законодавству, що фактично відсутні в наявності і які об’єкт контролю відмовляється поновлювати в обліку; недостача матеріальних цінностей; недостача незавершеного будівництва.

Встановлені порушення частково відшкодовано.

За ведення бухгалтерського обліку з порушенням встановленого порядку трьох посадових осіб підприємства притягнуто до адміністративної відповідальності.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області