Працівники Держфінінспекції в Полтавській області за чисте довкілля!

Всеукраїнський суботник, оголошений за ініціативою Президента України, який проводиться в усіх підприємствах, установах та організаціях, не залишив фінансових інспекторів Полтавщини осторонь.

Зокрема, працівники Державної фінансової інспекції в Полтавській області в рамках щорічної всеукраїнської акції з благоустрою „За чисте довкілля” та дня благоустрою територій населених пунктів взяли участь в обласному суботнику, що відбувся 20 квітня у парку „Перемога”.

Полтавський парк культури та відпочинку „Перемога” найстаріший парк нашого міста, закладений ще першим генерал-губернатором Олексієм Куракіним, площа якого становить 43 гектари. Це найулюбленіший куточок відпочинку полтавців та гостей нашого міста.

З ентузіазмом взялись фінінспектори за роботу: працювали активно і жваво. Під час проведення суботника, в якому прийняли участь 115 осіб, за декілька годин було упорядковано територію парку, приведено у належний стан квітники та газони.

На Співочому полі фінінспектори заклали березову алею, висадили саджанці липи та верби, кущі калини і горобини. Не оминули фінінспектори і підшефну школу-гімназію №17 міста Полтави, допомогли дітлахам озеленити територію гімназії.

Водночас, приєднавшись до акції „Майбутнє лісу у твоїх руках”, частина працівників Інспекції на чолі із першим заступником Держфінінспекції в Полтавській області Людмилою ДОБРИНСЬКОЮ, саджанець за саджанцем збільшували територію лісових насаджень Чалівського лісництва Полтавського лісгоспу. А тому, вже скоро площа у 0,6 га була заповнена молоденькими сосенками.

Таке прибирання і благоустрій території створюють умови сприятливого для життєдіяльності людини довкілля. Але пам’ятаймо: не там чисто, де прибирають, а там де не смітять!

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області