Понад 100 тис. грн втрат виявила Держфінінспекція під час ревізії Кременчуцького професійного ліцею нафтопереробної промисловості

Схвалена Президентом України Віктором Януковичем програма економічних реформ на 2010-2014 роки „Заможне суспільство, конкурентноспроможна економіка, ефективна держава” вимагає сьогодні від державних фінансових інспекторів, під час здійснення контрольно-ревізійної роботи, забезпечення більш жорсткого й принципового контролю за використанням державних ресурсів.

Так, під час нещодавно проведеної ревізії Державного навчального закладу «Кременчуцький професійний ліцей нафтопереробної промисловості», фахівці Держфінінспекції в Полтавській області зафіксували порушення, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму понад 100 тис. грн. Зокрема, встановлено факти проведення операцій всупереч чинному законодавству: покриття видатків сторонніх фізичних осіб по оплаті комунальних послуг; завищення витрат на оплату праці; на сплату єдиного соціального внеску по незаконно нарахованій та виплаченій заробітній платі тощо.

Одночасно, встановлено недоотримання учбовим закладом 50% від виплаченої заробітної плати учням за час проходження ними виробничої практики згідно укладених договорів з підприємствами.

Виявлені порушення фінансової дисципліни частково усунуто.

За допущені порушення законодавства з фінансових питань на десятьох працівників ліцею складено протоколи про адміністративне правопорушення та застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення на рахунку ліцею операцій з бюджетними коштами.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області