Держфінінспекція в Полтавській області виявила втрат на суму понад 100 тис. грн під час ревізії Комунального підприємства «Каштан» Пирятинської міської ради

Забезпечення повернення державі багатомільйонних втрат коштів і майна є пріоритетним завданням Держфінінспекції в Полтавській області на шляху реалізації схваленої Президентом України програми економічних реформ на 2010-2014 роки „Заможне суспільство, конкурентноспроможна економіка, ефективна держава”.

Так, під час проведення ревізії Комунального підприємства «Каштан» Пирятинської міської ради, фахівці Держфінінспекції встановили проведення операцій з порушенням чинного законодавства, що призвело до втрат фінансових ресурсів на загальну суму 178,7 тис. грн. Понад 100 тис. грн з яких – незаконні витрати, які стали можливі через покриття витрат сторонніх фізичних та юридичних осіб за надані послуги при відсутності в обліку дебіторської заборгованості; завищення вартості робіт по виконанню бюджетної програми «Благоустрій міст, сіл і селищ»; завищення витрат на оплату праці; на сплату єдиного соціального внеску по незаконно нарахованій та виплаченій заробітній платі тощо.

Крім того, держфінінспектори зафіксували понад 70 тис. грн порушень пов’язаних із недоотриманням фінансових ресурсів, що стало через не відшкодування за рахунок коштів міського бюджету вартості виконаних робіт з благоустрою міста та юридичними особами вартості робіт з вивезення твердих побутових відходів; проведення нарахування послуг по утриманню будинків та прибудинкових територій квартиронаймачам не в повному обсязі при відсутності заборгованості за даними бухгалтерського обліку.

За результатами ревізії, за ведення бухгалтерського обліку з порушенням законодавства, на п’ятьох посадових осіб підприємства складено протоколи про адміністративні правопорушення.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області