Михайло Кривошей у День захисту дітей відвідав Гадяцький дитячий будинок

1 червня, з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей, Гадяцький дитячий будинок Полтавської обласної ради відвідав начальник Державної фінансової інспекції в Полтавській області Михайло КРИВОШЕЙ.

Всі ми родом із дитинства! Саме з такої фрази розпочалася зустріч з дітьми депутата обласної ради, голови Полтавського обласного благодійного фонду «Від щирого серця» Михайла Михайловича Кривошея.

Нині в дитячому будинку виховується 35 діточок. Це діти сироти та діти позбавлені батьківського піклування. У кожного – своя нелегка історія життя.

Як водиться в таких випадках, гість прийшов не з порожніми руками: Михайло Михайлович від імені колективу Держфінінспекції в Полтавській області привітав випускників-одиннадцятикласників, урочисто вручив їм банківські платіжні картки із стартовим капіталом й побажав здоров’я, творчої наснаги, успіхів та щасливої життєвої дороги.

Крім того, на прохання адміністрації дитячого будинку, фінансові інспектори, враховуючи розмір кожної дитини, подарували своїм підшефним 32 пари спортивного взуття.

Вихованці дитячого будинку завжди з нетерпінням чекають на відвідини своїх шефів та заздалегідь готуються до таких зустрічей: організовують концертні номери, демонструють всі свої вміння і таланти.

Ось і цього разу, вони щедро обдарували свого гостя піснями, віршиками та веселим таночком.

Всі учасники свята отримали величезне задоволення від спілкування.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області