6 червня – День журналіста

Шановні працівники засобів масової інформації, від щирого серця вітаю вас із професійним святом – Днем журналіста!

Самовіддане служіння обраній справі, доброта і милосердя, чуйність і щедрість душі винагороджуються вдячністю і повагою мільйонів українців, яким ви несете розраду і тепло, допомагаєте долати життєві труднощі, додаєте віри і впевненості у завтрашньому дні.

Ваша робота сьогодні вимагає не тільки високого професіоналізму і повсякденної творчості. Мають місце фінансові проблеми, залежність від різних політичних сил. Та попри все, ви прагнете чесно робити свою справу, відстоювати принципи справедливості, демократії і законності. Недаремно вас називають „четвертою владою” в країні.

Саме ви володієте найвагомішим владним ресурсом – словом. І від того, наскільки ви ефективно використовуєте його, залежить благополуччя суспільства, його єдність, економіка та соціальна стабільність в країні.

Шановні майстри пера і мікрофона, від щирого серця бажаю вам творчого натхнення, невичерпної енергії та сили духу у вашій непростій праці!

Нехай розквітає ваш талант, зростає аудиторія ваших шанувальників і ніколи не втамовується ваша спрага до нових професійних звершень!

Зичу вам, щоб на вашому шляху не було жодних перешкод, щоб доля щедро дарувала міцне здоров’я, творче довголіття та задоволення від праці на благо рідної України!

З повагою Михайло КРИВОШЕЙ,

начальник Державної фінансової інспекції в Полтавській області,

депутат обласної ради