Фінінспектори перевірили фінансову дисципліну у відділі освіти, сім’ї, молоді та спорту Кременчуцької районної державної адміністрації

Під час ревізії відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Кременчуцької районної державної адміністрації фахівці Держфінінспекції в Полтавській області встановили порушень, що призвели до втрат фінансових ресурсів на суму 185,7 тис. грн. Контрольним заходом охоплений період з 01.01.2011 року по 01.05.2013 року.

Зокрема, зафіксовано: 61,2 тис. грн. - покриття за рахунок асигнувань загального фонду видатків на придбання продуктів харчування для організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах при навчально - виховних комплексах, 58,7 тис. грн. - завищені витрати на оплату праці та відповідні соціальні внески; 31,4 тис. грн. - оплата за рахунок бюджетних коштів товарів та послуг, які фактично на момент проведення ревізії не було надано; 31,6 тис. грн. - завищення вартості ремонтно - будівельних робіт; 1,5 тис. грн. – безпідставне списання продуктів харчування тощо.

Виявлені порушення частково усунуто.

За допущені порушення законодавства з фінансових питань та порушення бюджетного законодавства на 21-го працівника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту складено протоколи про адміністративне правопорушення.

Про результати ревізії інформація направлена до прокуратури Кременчуцького району.

 

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області