Про фінансові порушення в Голобородьківській сільській раді

Фахівці Держфінінспекції в Полтавській області під час ревізії Голобородьківської сільської ради виявили порушень фінансової дисципліни на загальну суму 55,4 тис. грн.

Зокрема встановлено, що сільська рада протягом 2012 року кошти загального фонду сільського бюджету використала на придбання паливо-мастильних матеріалів та запасних частин на автобус, що знаходиться на балансі Відділу освіти Карлівської райдержадміністрації без затвердження відповідної програми з визначенням заходів, що є недотриманням Бюджетного кодексу України. В період ревізії порушення усунуто шляхом зменшення бюджетних асигнувань на 2013 рік на суму 47,8 тис. грн.

Зафіксовано також недоотримання загальним фондом сільського бюджету коштів внаслідок використання на території сільської ради земельної ділянки без договору оренди протягом п’яти місяців поточного року. В період ревізії сільською радою укладено договір оренди земельної ділянки але заходів щодо забезпечення надходження плати за землю не вжито.

Також під час ревізії виявлено зарахування до сільського бюджету сум адміністративних штрафів, які відповідно законодавству є доходами державного бюджету, зайву виплату працівникам сільської ради відпускних та матеріальної допомоги тощо.

На трьох посадових осіб сільської ради за недотримання законодавства з фінансових питань складено протоколи про адміністративні правопорушення.

За порушення бюджетного законодавства Держфінінспекцією в Полтавській області прийнято розпорядження про зупинення на рахунку Голобородьківської сільської ради операцій з бюджетними коштами.

Про результати ревізії проінформовано Карлівську районну прокуратуру.

 

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області