Про ревізію фінансового управління Карлівської райдержадміністрації

Порушень фінансової дисципліни на загальну суму 103,1 тис. грн. встановили фахівці Держфінінспекції в Полтавській області під час ревізії фінансового управління Карлівської райдержадміністрації.

Контролю піддано період з 01.07.2011 по 30.04.2013 роки.

Зокрема, встановлено зарахування до доходів спеціального фонду районного бюджету коштів від оренди майна спільної (комунальної) власності територіальних громад Карлівського району, які відповідно до вимог чинного законодавства належні перерахуванню до загального фонду районного бюджету. Фактично вказані кошти акумулювалися на спеціальних рахунках установ яким комунальне майно територіальних громад району надано в оперативне управління та відображалися у них в звітності як власні надходження спеціального фонду.

Зафіксовано також недоотримання загальним фондом районного бюджету фінансових ресурсів через невиконання орендарем договірних умов щодо оренди приміщення.

Виявлені фінансові порушення усунуто в повному обсязі.

За результатами контрольного заходу на одну посадову особу фінансового управління складено протокол про адміністративну відповідальність.

Про результати ревізії проінформовано Карлівську районну прокуратуру.

 

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області