Фахівці Держфінінспекції в Полтавській області під час ревізії Гадяцького училища культури імені І.П.Котляревського встановили фінансових порушень на суму 188 тис. грн.

e-mail Друк PDF

Зокрема, посадові особи училища неправомірно сплатили студентам із стипендіального фонду понад 81 тис. грн на матеріальну допомогу та заохочення в розмірі, що перевищує 10 відсотків від коштів передбачених для виплат стипендій за січень-травень поточного року.

Окрім того, виявлено покриття за рахунок коштів загального фонду видатків спеціального фонду по відшкодуванню витрат за спожиті житлово-комунальні послуги квартиронаймачів; факти завищення витрат на оплату праці за фактично невідпрацьований час та відповідні соціальні внески; завищення вартості ремонтно-будівельних робіт тощо. Зазначене також призвело до втрат фінансових ресурсів на суму понад 88 тис.грн.

В період ревізії зафіксовані фінансові порушення усунуто в повному обсязі.

За недостовірні дані включені до бухгалтерської та фінансової звітності, а також ведення бухгалтерського обліку з порушенням встановленого порядку на вісьмох посадових осіб складено протоколи про адміністративну відповідальність.

Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Гадяцького району та Полтавської області.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області