Фахівці Держфінінспекції в Полтавській області під час ревізії Гадяцького училища культури імені І.П.Котляревського встановили фінансових порушень на суму 188 тис. грн.

Зокрема, посадові особи училища неправомірно сплатили студентам із стипендіального фонду понад 81 тис. грн на матеріальну допомогу та заохочення в розмірі, що перевищує 10 відсотків від коштів передбачених для виплат стипендій за січень-травень поточного року.

Окрім того, виявлено покриття за рахунок коштів загального фонду видатків спеціального фонду по відшкодуванню витрат за спожиті житлово-комунальні послуги квартиронаймачів; факти завищення витрат на оплату праці за фактично невідпрацьований час та відповідні соціальні внески; завищення вартості ремонтно-будівельних робіт тощо. Зазначене також призвело до втрат фінансових ресурсів на суму понад 88 тис.грн.

В період ревізії зафіксовані фінансові порушення усунуто в повному обсязі.

За недостовірні дані включені до бухгалтерської та фінансової звітності, а також ведення бухгалтерського обліку з порушенням встановленого порядку на вісьмох посадових осіб складено протоколи про адміністративну відповідальність.

Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Гадяцького району та Полтавської області.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області