З нагоди Дня незалежності України в Держфінінспекції області відбулися урочисті збори

23 серпня в Держфінінспекції Полтавської області до Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України пройшли урочисті збори.

Звертаючись до колективу з вітальним словом, начальник Державної фінансової інспекції в Полтавській області, депутат обласної ради Михайло КРИВОШЕЙ сказав: „22 роки тому, 16 липня 1990 року, Верховна Рада Української РСР прийняла Декларацію про державний суверенітет, а 24 серпня 1991 року прийняла Акт про Незалежність України. З кожним роком розбудови і розвитку нашої країни, все глибше розумієш значення цієї події. Нам пощастило бути учасниками творення новітньої української держави. Це велика честь і велика відповідальність. Адже від кожного із нас залежить, якою бути Україні, як житимуть наші діти, онуки й правнуки. А тому, щодня своєю добросовісною і наполегливою ревізорською працею, ми з Вами спільно закладаємо чергову цеглину у добробут нашого суспільства, у те, щоб наша рідна країна ставала сильною і заможною”.

При цьому, начальник Держфінінспекції зазначив, що кожна нація має символи своєї єдності, честі, сили і свободи . Найбільш шанованим серед таких символів для українців є Державний Прапор України який необхідно берегти та шанувати як найвищу національну святиню.

У рамках заходу кращим представникам трудового колективу за зразкове виконання службових обов’язків, проявлену ініціативу, творчий підхід, високу результативність і продуктивність праці вручено грамоти і квіти, оголошений наказ начальника Держфінінспекції про заохочення всього особового складу працівників апарату та територіальних структурних підрозділів Інспекції.

Михайло Михайлович побажав колегам всіляких життєвих гараздів та подякував за плідну працю в ім’я нашої України та її майбутніх поколінь.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області