Відшкодування втрат фінансових та майнових ресурсів держави – питання номер один у діяльності Держфінінспекції в Полтавській області

Президент України Віктор Янукович поставив конкретні завдання і вимоги перед Державною фінансовою інспекцією України та її територіальними органами: забезпечити не лише контроль за збереженням та ефективним використанням бюджетних коштів, а і відшкодування втрат фінансових та майнових ресурсів держави.

Держфінінспекція в Полтавській області відшкодувала втрат за січень-липень 2013 року на суму майже 29 млн грн.

Завдяки вжитим заходам працівники Держфінінспекції в Полтавській області протягом січня–липня поточного року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 28,9 млн грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 332 управлінських рішень.

До порушників бюджетної дисципліни застосовано 165 фінансових санкцій. Зокрема, 28 установам призупинено бюджетних асигнувань, 100 – зупинено операції з бюджетними коштами, 37 – зменшено бюджетних призначень на загальну суму 3,9 млн грн.

За матеріалами ревізій та перевірок правоохоронні органи розпочали 58 досудових розслідувань.

За допущені порушення 479 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 153 – до дисциплінарної і матеріальної, 10 осіб звільнено із займаних посад.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області