Фінансові інспектори привітали вихованців Гадяцького дитячого будинку з початком навчального року

Представники трудового колективу Державної фінансової інспекції в Полтавській області за дорученням начальника Держфінінспекції, депутата обласної ради Михайла КРИВОШЕЯ та своїх колег, відвідали вихованців Гадяцького дитячого будинку Полтавської обласної ради - своїх підшефних, щоб дізнатися про їх сьогодення і поздоровити з початком нового навчального року.

Нині у дитячому будинку 29 дітей-сиріт і дітей позбавлених батьківського піклування. До їх послуг – затишні кімнати, спортивна зала, яскравий дитячий майданчик.

Гості завітали до дитячого будинку із солодкими гостинцями, а також подарували дітлахам спортивний і джинсовий одяг, осіннє взуття та кімнатні капці.

Від щирого серця фінансові інспектори побажали маленьким підопічним здійснення всіх їхніх задумів і найзаповітніших мрій, здоров’я і бадьорого настрою.

Опісля спілкування з малечею і привітань, зустріч продовжилася святковим концертом. Глядачі і гості із задоволенням аплодували юним артистам.

Позбавлені батьківського тепла та турботи дітлахи не втрачають надію на свій зірковий час, тож дай Боже, щоб все у них в житті склалося.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області