Держфінінспекція в Полтавській області перевірила фінансову дисципліну в психіатричній лікарні імені О.Ф.Мальцева

Фахівці Держфінінспекції в Полтавській області під час ревізії Полтавської обласної клінічної психіатричної лікарні імені О.Ф.Мальцева виявили порушень, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 161,8 тис. грн.

Контрольним заходом охоплений період діяльності медичного закладу з 01.04.2011 по 30.06.2013 роки.

Порушення фінансової дисципліни стали через покриття за рахунок коштів лікарні витрат сторонніх юридичних осіб на оплату комунальних послуг; оплати завищених обсягів наданих послуг по водопостачанню та водовідведенню в внаслідок внесення недостовірних даних показника резервного лічильника води; понаднормове списання бензину; завищених витрат на оплату праці тощо.

Крім того, встановлено недоотримання місцевим бюджетом внаслідок неперерахування в дохід бюджету коштів, які були утримані із заробітної плати працівників лікарні як суми, видатки за якими проведені в минулих бюджетних періодах в загальній сумі майже 50 тис. грн.

Зафіксовано також недоотримання медичним закладом коштів спеціального фонду внаслідок безоплатного проведення судово-психіатричних експертиз у цивільних справах.

В період ревізії порушення частково усунуто.

За допущені порушення на 11 посадових осіб складені протоколи про адміністративну відповідальність.

Про результати контрольного заходу поінформовано правоохоронні органи області та Департамент охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області