Вічна пам’ять і мертвим і живим

З нагоди 70-ї річниці визволення Полтави від фашистських загарбників в Державній фінансовій інспекції Полтавської області 20 вересня відбулась пам’ятна зустріч колективу держфінінспекторів з учасником тих буремних подій: генерал-майором у відставці, ветераном Великої Вітчизняної війни, учасником Карибської кризи Борисом Васильовичем Лутіним.

Борис Лутін потрапив на фронт з першого дня війни, брав участь в обороні Москви, боях за Україну, звільняв наше рідне місто Полтаву. Поранений, інвалід Великої Вітчизняної війни I групи, нагороджений 7 орденами та 30 медалями, він стояв пліч-о-пліч з тими, хто на своїх плечах винесли тягар та всі страхіття війни.

Чимало цікавого та пізнавального, особливо для молодого покоління державних фінансових інспекторів, розповів про ті важкі воєнні часи Борис Васильович під час своєї зустрічі з колективом обласної Держфінінспекції.

Від щирого серця, зі словами подяки всім тим, хто ціною свого життя добував Велику Перемогу начальник Держфінінспекції в Полтавській області, депутат обласної ради Михайло КРИВОШЕЙ вручив ветерану букет жовтогарячих троянд.

Доброго Вам здоров’я та низький уклін, шановний Борисе Васильовичу!

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області