Держфінінспектори семи областей України обмінялись у Полтаві під час кущової наради професійним досвідом

17 жовтня 2013 року на базі Державної фінансової інспекції в Полтавській області розпочала роботу кущова нарада організована Держфінінспекцією України з метою підвищення якості і результативності контрольних заходів які проводяться у сфері агропромислового комплексу та сфері використання природних ресурсів, а також для надання методологічної допомоги у їх проведенні.

В нараді прийняли участь керівники ревізійних груп та начальники галузевих відділів Державних фінансових інспекцій у Полтавській, Харківській, Луганській, Донецькій, Запорізькій, Кіровоградській та Сумській областей, а також представники Державної фінансової інспекції України – заступник начальника відділу інспектування у сфері виробництва та переробки сільгосппродукції Світлана Задачина та головний державний фінансовий інспектор відділу інспектування у сфері виробництва надр та екології Олена Бутурлим.

Відкрив нараду начальник Держфінінспекції в Полтавській області Михайло КРИВОШЕЙ.

„Такий формат роботи безумовно виправдовує себе: допоможе з’ясувати та узгодити із фахівцями у відповідній галузі складні проблемні питання, які виникають під час проведення ревізій та перевірок; проаналізувати конкретну ситуацію та виробити єдину стратегію для ефективного проведення в подальшому контрольно-ревізійної роботи”, - зазначив керівник Держфінінспекції області.

Кущова нарада буде працювати 17-18 жовтня. Протягом цього часу її учасники матимуть можливість живого спілкування та обміну досвіду, з’ясують проблемні питання, що постають під час інспектування суб’єктів господарювання державного сектору економіки.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області