Держфінінспекція в Полтавській області підбила підсумки роботи за січень-вересень 2013 року

29 жовтня відбулося чергове розширене засідання колегії Державної фінансової інспекції в Полтавській області, на якому керівники структурних підрозділів Інспекції підбили підсумки контрольно-ревізійної роботи за дев’ять місяців 2013 року.

Відкриваючи засідання колегії, начальник Держфінінспекції в Полтавській області Михайло КРИВОШЕЙ поінформував присутніх про загальні результати роботи Інспекції за 9 місяців поточного року на рівні Держфінінспекції України та наголосив на головних недоліках в роботі державних фінансових інспекторів за звітний період:

- Якісне проведення контрольних заходів та відбір об’єктів контролю на підставі оцінки ризиків допущення фінансових порушень, відшкодування втрат державних фінансових і матеріальних ресурсів, були і залишаються головними показниками роботи фахівців Держфінінспекції.

Також, начальник Держфінінспекції звернув увагу на необхідність запобігати фінансовим порушенням, зокрема, - на недостатні результати оперативного моніторингу державних закупівель.

Загалом, упродовж дев’яти місяців поточного року Держфінінспекцією обревізована діяльність 163 підприємств, установ і організацій.

При цьому, за умови зменшення, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, майже у двічі загальної кількості контрольних заходів, фінансових порушень, що призвели до втрат державних ресурсів, виявлено більше на 17,3 млн грн., а також на 1,5 млн грн більше відшкодовано. Всього, за січень-вересень 2013 року, Держфінінспекція відшкодувала втрат, на суму 32,6 млн грн

З метою забезпечення максимального рівня відшкодування виявлених порушень, до порушників фінансово-бюджетної дисципліни застосовано 194 фінансові санкції.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 474 управлінських рішень.

Протягом звітного періоду правоохоронні органи розпочали 122 досудових розслідування за матеріалами проведених контрольних заходів. За порушення фінансової дисципліни до адміністративної відповідальності притягнуто 699 посадових осіб об’єктів контролю, 283 – до дисциплінарної і матеріальної, 23 особи звільнено із займаних посад.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області