Повернення державі багатомільйонних втрат коштів та майна – пріоритетне завдання Держфінінспекції в Полтавській області

Країні необхідна стабільна ситуація у сфері державних фінансів. Активна робота по попередженню фінансових порушень та ефективне відшкодування державних втрат - пріоритетні завдання в роботі Державної фінансової інспекції в Полтавській області на шляху реалізації Програми Президента України "Україна для людей", Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава".

Так, за січень-жовтень 2013 року державні фінансові інспектори Полтавщини забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 35,6 млн грн.

Зокрема, з метою максимального рівня відшкодування виявлених порушень, до порушників фінансово-бюджетної дисципліни застосовано 211 фінансових санкцій: 36 установам призупинено бюджетні асигнування, 130 - зупинено операції з бюджетними коштами, 45 - зменшено бюджетні призначення на загальну суму понад 4,5 млн грн.

За матеріалами проведених контрольних заходів розпочато 73 досудових розслідувань.

За допущені порушення 755 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 303 - до дисциплінарної та матеріальної, 24 особи звільнено із займаних посад.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 499 управлінських рішень.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області