Фахівці Держфінінспекції в Полтавській області під час ревізії Диканської селищної ради, за період з 01.01.2011 по 30.09.2013 року, встановили фінансових порушень, що призвели до втрат на суму 230 тис. грн

Зокрема, встановлено, що в результаті не перерахування Диканським ККП, протягом майже трьох років поспіль, до селищного бюджету частки надходжень від орендної плати за орендоване майно комунальної власності селища, загальним фондом селищного бюджету недоотримано коштів на суму понад 93 тис. грн.

Також, через порушення замовниками об’єктів будівництва вимог чинного законодавства в частині слати внесків на розвиток інфраструктури селища до моменту введення об’єктів забудови в експлуатацію, спеціальним фондом селищного бюджету недоотримано фінансових ресурсів на суму 38,8 тис. грн.

Окрім того, зафіксовано, що в результаті зарахування до селищного бюджету протягом двох років надходжень від сплати адміністративних штрафів, загальним фондом державного бюджету недоотримано коштів в сумі 5,8 тис.

Встановлені фінансові порушення частково усунуто.

За результатами ревізії на трьох посадових осіб складено протоколи про адміністративне порушення.

Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Диканського району.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області