За одинадцять місяців 2013 року Держфінінспекція в Полтавській області забезпечила відшкодування втрат на суму понад 39 млн грн

e-mail Друк PDF

Для реалізації програми економічних реформ на 2010-2014 роки „Заможне суспільство, конкурентноспроможна економіка, ефективна держава”, країні необхідна стабільна ситуація у сфері державних фінансів, тому ефективне відшкодування державних втрат, залишається для Держфінінспекції пріоритетним завданням.

Так, протягом січня-листопада 2013 року, держфінінспектори забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 39,1 млн грн.

Зокрема, з метою забезпечення максимального рівня відшкодування виявлених порушень до порушників фінансово-бюджетної дисципліни застосовано 258 фінансових санкцій.

Призупинено бюджетних асигнувань 48 установам, в 164 випадках зупинено операції з бюджетними коштами; зменшено бюджетних призначень (асигнувань) 46 розпорядникам бюджетних коштів на суму 4,5 млн грн.

Задля максимального відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів, до суду подано 27 позовів на суму 10,2 млн грн., ініційовано перед органами прокуратури та об’єктами контролю пред’явлення 50 цивільних позовів.

З метою належного реагування на факти порушень, до правоохоронних органів передано 61 матеріал по закінченим контрольно-ревізійним заходам, за якими розпочато 77 досудових розслідувань.

До дисциплінарної та матеріальної відповідальності, за ініціативою Державної фінансової інспекції області, притягнуто 323 особи.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 509 управлінських рішень.

За допущені порушення 809 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 323 - до дисциплінарної та матеріальної, 26 осіб звільнено із займаних посад.

З метою проведення ефективної роботи з профілактики і запобігання порушенням фінансової дисципліни, забезпечення відкритості та прозорості роботи Держфінінспекції в Полтавській області, а також інформування громадськості про результати контрольно-ревізійної діяльності Держфінінспекції, в засобах масової інформації, з початку року, оприлюднено 1278 інформаційних повідомлень.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області