Ревізія міського бюджету фінансово-господарської діяльності виконавчого комітету Лубенської міської ради виявила порушень фінансової дисципліни, на загальну суму 562 тис. грн

Так, через не вжиття відповідних заходів з боку посадових осіб Лубенської міської ради щодо наповнення міського бюджету, зокрема, не укладення із забудовниками договорів про участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста, по об’єктах будівництва та реконструкції на території міста Лубни, які введені в експлуатацію, призвело до недоотримання спеціальним фондом міського бюджету пайових внесків в загальній сумі 514,2 тис. грн.

Також, по причині відсутності належного контролю за станом виконання умов інвестиційних договорів, про фінансування заходів по соціально-економічному розвитку Лубенського району, спеціальним фондом міського бюджету недоотримано коштів в сумі 6,2 тис. грн.

З аналогічних причин, 30–ма юридичними та фізичними особами не перераховано до спеціального фонду міського бюджету плати за тимчасове користування місцями розташування рекламних засобів в загальній сумі 17,7 тис. гривень.

Крім того, загальним фондом міського бюджету за 9 місяців 2013 року недоотримано частини чистого прибутку (доходу) в сумі 13,3 тис. грн. та плати за оренду комунального майна територіальної громади міста Лубни в сумі 5,3 тис. грн.

Недотримання норм чинного законодавства з оплати праці призвело до переплати премій працівникам виконкому міської ради на загальну суму 3,8 тис. грн.

Встановлені порушення частково усунуто.

За виявлені під час ревізії порушення на двох посадових осіб складено протоколи про адміністративні порушення.

Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Лубенського району.

 

Прес-служба Держфінінспекції в Полтавській області