Фахівці Держфінінспекції в Полтавській області під час ревізії міського бюджету Пирятинської міської ради виявили порушень фінансової дисципліни, на загальну суму 188,7 тис. грн.

Зокрема, внаслідок недостатнього контролю з боку посадових осіб органу місцевого самоврядування за виконанням суб’єктами господарювання умов укладених договорів, спеціальним фондом міського бюджету недоотримано пайової участі (внеску) на створення і розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста при будівництві об’єктів містобудування на території Пирятина в загальній сумі 82,2 тис. грн.

Також, в результаті зарахування на спеціальний рахунок міської ради коштів від оренди комунального майна та не перерахування Комунальним підприємством «Готель «Пирятин» до загального фонду міського бюджету коштів, отриманих від здачі в оренду нерухомого майна комунальної власності міста, загальним фондом міського бюджету недоотримано майже 40 тис. грн.

Крім того, встановлено недоотримання державним бюджетом сум сплачених адміністративних штрафів, в результаті зарахування їх до міського бюджету, що склало 22,2 тис. грн.

Ревізія законності використання коштів на виконання заходів затверджених місцевих програм виявила зайве використання коштів громадською організацією на загальну суму 16,8 тис. грн на харчування учасників змагань.

До переліку виявлених порушень потрапили також понаднормове списання продуктів харчування дошкільними навчальними закладами Пирятинської міської ради на суму 6,6 тис. грн. та оплата міською радою завищеної вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт на загальну суму 18,7 тис. грн.

Встановлені фінансові порушення частково усунуто.

За виявлені під час ревізії порушення на 17 посадових осіб складено протоколи про адміністративні порушенння.

За порушення вимог бюджетного законодавства за вчинені до Пирятинської міської ради застосована фінансова санкція у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

За результатами ревізії поінформовано прокуратуру Пирятинського району.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області