Фінансові інспектори привітали вихованців Гадяцького дитячого будинку з днем Святого Миколая

Бути помічником Святого Миколая може кожен, хто має щире серце і бажання робити добро.

19 грудня представники колективу Державної фінансової інспекції в Полтавській області за дорученням начальника Держфінінспекції, депутата обласної ради Михайла КРИВОШЕЯ та своїх колег привітали вихованців Гадяцького дитячого будинку Полтавської обласної ради з найулюбленішим святом малечі - днем Святого Миколая.

Гості завітали до дитячого будинку із солодкими гостинцями, а також подарували дітлахам зимовий одяг і взуття, панчохи, рукавиці та канцелярські товари.

Від щирого серця фінансові інспектори побажали маленьким підопічним здійснення всіх їхніх задумів і найзаповітніших мрій, здоров’я, щасливої долі і бадьорого настрою.

Діти зустріли гостей з радістю та подарували їм чудовий святковий концерт. Глядачі і гості із задоволенням аплодували юним артистам.

Звертаючись до Святого Миколая, позбавлені батьківського тепла дітлахи, сподіваються на виконання головного їхнього бажання: жити в щасливій родині, мати турботливих і люблячих батьків. Тож дай Боже, щоб все у них в житті склалося добре.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області