Порушень, на суму 53,4 тис. грн, встановили працівники Держфінінспекції в Полтавській області під час ревізії Кобеляцького психоневрологічного будинку-інтернату.

Контрольним заходом охоплений період з 01.08.2010 по 30.09.2013 року.

Зокрема, встановлено проведення операцій з порушенням чинного законодавства, що призвели до втрат фінансових ресурсів на загальну суму 41,8 тис. грн., а саме: переплата заробітної плати, внаслідок проведення оплати заробітної плати за роботу зовнішнім сумісникам за фактично не відпрацьований час; безпідставне списання паливно-мастильних матеріалів, внаслідок не підтвердження перебування автомобіля в роботі; завищення вартості виконаних і оплачених робіт по капітальному ремонту тощо.

Крім того, зафіксовано недоотримання обласним бюджетом фінансових ресурсів, внаслідок неперерахування коштів відшкодованих в рахунок переплати заробітної плати.

В період ревізії порушення частково усунуто.

За недостовірні дані включені до бухгалтерської та фінансової звітності, а також ведення бухгалтерського обліку з порушенням встановленого порядку на 4–х посадових осіб складені протоколи про адміністративну відповідальність.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.

 

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області