Фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових ресурсів, майже на 120 тис. грн встановили фахівці Держфінінспекції області під час ревізії Полтавського обласного клінічного онкологічного диспансеру

Зокрема, виявлено покриття за рахунок бюджетних коштів витрат за спожиті комунальні послуги орендарів на суму 79 тис. грн; недоотримання фінансових ресурсів обласним бюджетом, внаслідок не перерахування коштів переплачентх при нарахуванні заробітної плати працівникам онкодиспансеру в 2012 році та утриманих у 2013 році; порушення при оплаті праці, понаднормове списання спецхарчування; завищення вартості виконаних і оплачених робіт по капітальному ремонту тощо.

Зафіксовані порушення під час ревізії частково усунуто.

За недостовірні дані включені до бухгалтерської та фінансової звітності, а також ведення бухгалтерського обліку з порушенням встановленого порядку на 11 посадових осіб складені протоколи про адміністративну відповідальність.

Про результати ревізії поінформовано обласну прокуратуру та Департамент охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації.

Прес-служба Держфінінспекції в Полтавській області