Фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових ресурсів, майже на 120 тис. грн встановили фахівці Держфінінспекції області під час ревізії Полтавського обласного клінічного онкологічного диспансеру

e-mail Друк PDF

Зокрема, виявлено покриття за рахунок бюджетних коштів витрат за спожиті комунальні послуги орендарів на суму 79 тис. грн; недоотримання фінансових ресурсів обласним бюджетом, внаслідок не перерахування коштів переплачентх при нарахуванні заробітної плати працівникам онкодиспансеру в 2012 році та утриманих у 2013 році; порушення при оплаті праці, понаднормове списання спецхарчування; завищення вартості виконаних і оплачених робіт по капітальному ремонту тощо.

Зафіксовані порушення під час ревізії частково усунуто.

За недостовірні дані включені до бухгалтерської та фінансової звітності, а також ведення бухгалтерського обліку з порушенням встановленого порядку на 11 посадових осіб складені протоколи про адміністративну відповідальність.

Про результати ревізії поінформовано обласну прокуратуру та Департамент охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації.

Прес-служба Держфінінспекції в Полтавській області