КРУ перевірило «Полтаватеплоенерго»

e-mail Друк PDF

КРУ в Полтавській області проведена планова виїзна ревізія фінансово-господарської діяльності Полтавського обласного комунального виробничого підприємства теплового господарства „Полтаватеплоенерго” (далі ПОКВПТГ „Полтаватеплоенерго”) за 2008 – 2009 роки та завершений звітний період 2010 року.

Проведеною ревізією встановлено фінансових порушень на загальну суму 13,4 тисячі гривень, з них:

- 5,5 тис. грн. – понаднормове списання пального на автомобілі за 2009 рік та січень – липень 2010 року, чим порушено вимоги норм витрат паливно – мастильних матеріалів по транспортним засобам ПОКВПТГ “Полтаватеплоенерго” та норм витрат палива та мастильних матеріалів, затверджених наказом Міністерства транспорту України від 10.02.1998 № 43.

- 4,2 тис. грн. – проведення зайвих виплат коштів, внаслідок завищення вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт.

Сума недоотримання фінансових ресурсів працівниками даного підприємства за 2008 рік, внаслідок не нарахування та не виплати середньої заробітної плати за дні службового відрядження, склала майже 3 тисячі гривень.

Зайве нарахування на заробітну плату та перерахування до державних цільових фондів коштів по незаконно виплачених сумах по оплаті праці склало 0,3 тисячі гривень.

За результатами ревізії на одну посадову особу відповідно до вимолг Кодексу України про адміністративні правопорушення складено протокол про адміністративну відповідальність за статтею 164-2 ч.1, що передбачає накладення штрафу в розмірі від восьми до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

 

 

Прес-служба

КРУ в Полтавській області