Висновки ревізії закладу освіти

Контрольно-ревізійним управлінням в Полтавській області проведено планову виїзну ревізію фінансово-господарської діяльності Полтавського кооперативного технікуму Полтавської облспоживспілки за період з 01 травня 2008 року по 01 жовтня 2010 року.

За наслідками проведеної ревізії встановлено порушень фінансової дисципліни на загальну суму 56,46 тисяч гривень.

З яких більш ніж 54 тисячі гривень – недоотримання стипендії студентами технікуму, внаслідок не проведення її індексації за наявності визначених законодавством підстав та 1,44 тис. грн. – недоотримання студентами пільгових категорій технікуму компенсації вартості харчування, по причині заниження розміру вартості одного дня.

Операції, проведені з порушенням чинного законодавства, що призвели до втрат фінансових ресурсів даним навчальним закладом, склали 0,79 тисяч гривень.

В період ревізії виявлені фінансові порушення усунуто в повному обсязі.

За допущені порушення фінансової дисципліни у відношенні 2-х посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення за статтею 164-2 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, що тягне за собою накладення штрафу у розмірі від 136 до 255 гривень.

Керівництву технікуму направлено вимоги по усуненню виявлених ревізією порушень і недоліків із наданням пропозицій щодо притягнення до дисциплінарної та матеріальної відповідальності посадових осіб, винних у допущенні фінансових порушень.

Одночасно в установленому законодавством порядку КРУ в Полтавській області було прийнято рішення про зупинення операцій з бюджетними коштами на рахунках установи, відкритих в органах Державного казначейства.

 

 

 

Прес-служба

КРУ в Полтавській області