КРУ перевірили фінансову дисципліну освітян

Ревізорами КРУ в Полтавській області проведено планову виїзну ревізію фінансово-господарської діяльності вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавського університету економіки і права» за період з 01 травня 2008 року по 01 вересня 2010 року.

За наслідками проведеної ревізії встановлено порушень фінансової дисципліни на загальну суму майже 30 тисяч гривень.

Порушення, що призвели до недоотримання фінансових ресурсів склали 28,65 тис. грн., з яких: 18,40 тис. грн. – недоотримання стипендії студентами університету, внаслідок не проведення її індексації за наявності визначених законодавством підстав та 10,25 тис. грн. – недоотримання заробітної плати працівниками університету, по причині заниження розміру надбавки за вислугу років.

Операції, проведені з порушенням чинного законодавства, що призвели до втрат склали 0,96 тис. грн., з яких: 0,70 тис. грн. – переплата заробітної плати, внаслідок нарахування заробітної плати працівникам за час перебування у службових відрядженнях без обрахування днів перебування у відрядженні виходячи із середньої заробітної плати та 0,26 тис. грн. – зайво сплачено внесків до державних цільових фондів, що нараховані на суму переплати заробітної плати

В період ревізії виявлені фінансові порушення усунуто в повному обсязі.

За допущені порушення законодавства з фінансових питань у відношенні 3-х посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення за статтею 164-2 ч.1 КУпАП, що передбачає накладення штрафу від 136 до 255 гривень.

Керівництву університету направлено вимоги по усуненню виявлених ревізією порушень і недоліків із наданням пропозицій щодо притягнення до дисциплінарної та матеріальної відповідальності посадових осіб, винних у допущенні фінансових порушень.

Одночасно в установленому законодавством порядку КРУ в Полтавській області прийнято рішення про зупинення операцій з бюджетними коштами на рахунках установи, відкритих в органах Державного казначейства.

 

Прес-служба

КРУ в Полтавській області