Результати ревізії Полтавського нафтового геологорозвідувального технікуму

e-mail Друк PDF

Контрольно-ревізійним управлінням в Полтавській області проведено планову виїзну ревізію фінансово-господарської діяльності Полтавського нафтового геологорозвідувального технікуму за період з 01 квітня 2008 року по 01 червня 2010 року.

За наслідками проведеної ревізії встановлено порушень фінансової дисципліни на загальну суму 463,48 тис. грн., з них:

Порушення, що призвели до недоотримання фінансових ресурсів склали 45,91 тис. грн., з яких: 23,12 тис. грн. – недоотримання стипендії студентами технікуму, внаслідок не проведення її індексації за наявності визначених законодавством підстав та 22,79 тис. грн. – недоотримання заробітної плати працівниками технікуму, по причині невірно визначених їм посадових окладів.

Операції, проведені з порушенням чинного законодавства, що призвели до втрат фінансових ресурсів склали 19,09 тис. грн., з яких: 8,31 тис. грн. – безпідставне списання основних засобів, а саме без рішення про надання згоди уповноваженого органу управління (Міністерства освіти і науки України); 8,04 тис. грн. – зайва сплата внесків до Пенсійного фонду та 2,74 тис. грн. – завищення вартості виконаних робіт по капітальному ремонту.

Непродуктивні (зайві) витрати, що виникли через прийняття неефективних управлінських рішень керівництвом технікуму становлять 398,48 тис. грн., з яких: 363,00 тис. грн. – навчання за державні кошти студентів, які після закінчення навчання (випуск 2008-2009 років) та одержання відповідної кваліфікації не працюють в державному секторі народного господарства та не відшкодували до державного бюджету повну вартість навчання, як це передбачено вимогами діючого законодавства.

За результатами проведеної ревізії виявлені фінансові порушення усунуті в повному обсязі.

За допущені порушення законодавства з фінансових питань у відношенні 4-х посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення за статтею 164-2 ч.1 КУпАП, що передбачає накладення штрафу в розмірі від 136 до 255 гривень.

Керівництву технікуму направлялись вимоги по усуненню виявлених ревізією порушень і недоліків із наданням пропозицій щодо притягнення до дисциплінарної та матеріальної відповідальності посадових осіб, винних у допущенні фінансових порушень.

Одночасно в установленому законодавством порядку КРУ в Полтавській області було прийнято рішення про зупинення операцій з бюджетними коштами на рахунках установи, відкритих в органах Державного казначейства.

 

 

Прес-служба

КРУ в Полтавській області