Під час ревізії Семенівського селищного бюджету держфінінспектори встановили порушень на суму 555,5 тис. грн

e-mail Друк PDF

Порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму більш як 555 тис. грн виявили фахівці Держфінінспекції в Полтавській області під час ревізії Семенівського селищного бюджету та фінансово-господарської діяльності виконавчого комітету Семенівської селищної ради.

Контролю піддано період з 01.09.2011 по 30.11.2013.

Зокрема, недотримання селищною радою законодавства щодо застосування бюджетної класифікації призвело до порушень, на суму 170,7 тис. грн.

Разом з тим, невиконання суб’єктами господарювання умов договорів на розвиток інфраструктури селища призвело до недоотримання селищним бюджетом 19 тис грн.

Зафіксовано також, придбання продуктів для організації харчування дітей в дошкільних закладах освіти за рахунок коштів загального фонду замість спеціального, на суму 42,6 тис. гривень.

Крім того, в результаті не виконання постачальником умов договору, на час завершення ревізії, Семенівській селищній раді не передано оплачений нею у 2013 році сміттєвоз вартістю 312 тис. грн.

Виявлені порушення частково усунуто.

За ведення бухгалтерського обліку з порушенням встановленого порядку 7 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності

За порушення бюджетного законодавства застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Полтавської області.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області