Про результати ревізії

 

Контрольно-ревізійним управлінням в Полтавській області проведено планову виїзну ревізію фінансово-господарської діяльності Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського за період з 01.01.2007 по 01.07.2010.

За наслідками проведеної ревізії встановлено порушень фінансово-бюджетної дисципліни на загальну суму майже 84 тисячі гривень.

Порушення, що призвели до недоотримання заробітної плати працівниками зазначеного інституту виявлено в розмірі 6,15 тисяч гривень.

Операції, що призвели до втрат фінансових ресурсів, в результаті порушень діючого законодавства, потягли за собою суму в розмірі 53,1 тисяч гривень. До переліку таких порушень потрапили такі, як : покриття витрат спеціального фонду за рахунок коштів загального фонду при оплаті комунальних послуг спожитих квартиронаймачами, переплати заробітної плати, внаслідок проведення виплат на оплату праці сумісників за фактично не відпрацьований час, зайвої сплати внесків до Пенсійного фонду на фонд оплати праці педагогічних працівників, які на час проведення виплат не перебували у трудових відносинах, та оплати завищеної вартості виконаних робіт по капітальному ремонту.

Крім того, мали місце непродуктивні (зайві) витрати, що виникли через прийняття неефективних управлінських рішень керівництвом інституту, а саме: оплата теплової енергії та водопостачання за 2009 рік в обсягах більших, ніж за аналогічний період 2008 року майже на 24 тисячі гривень.

За наслідками проведеної ревізії незаконні витрати бюджетних коштів відшкодовані в сумі 23,29 тисяч гривень, недоотримання фінансових ресурсів усунуто в повному обсязі.

За допущені порушення законодавства з фінансових питань у відношенні чотирьох посадових осіб інституту складено протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 164-2 ч. 1 КУпАП, що передбачає накладення штрафу у розмірі від 136 до 255 гривень.

Керівництву установи направлено вимоги по усуненню виявлених ревізією порушень і недоліків із наданням пропозицій щодо притягнення до дисциплінарної та матеріальної відповідальності посадових осіб, винних у допущенні фінансових порушень.

Одночасно в установленому законодавством порядку КРУ в Полтавській області прийнято рішення про зупинення операцій з бюджетними коштами на рахунках інституту, відкритих в органах Державного казначейства.

Прес-служба

КРУ в Полтавській області