Колектив Держфінінспекції Полтавської області зустрівся з ветераном Великої Вітчизняної війни

У гості до Держфінінспекції в Полтавській області завітав Лутін Борис Васильович.

Борис Васильович – чоловік легенда, на долю якого випало чимало випробувань. Поранений, інвалід Великої Вітчизняної війни I групи, нагороджений 7 орденами та 30 медалями. Він пліч-о-пліч стояв з тими хто на своїх плечах виніс страшний тягар війни. Багато спогадів залишилось з тих страшних часів у генерала.

„Велика Вітчизняна війна – це безсмертний подвиг мільйонів людей на благо нашої Батьківщини. Не забуваємо й про подвиги тих, хто здобував перемогу в тилу та відбудовував з попелу та руїн народне господарство. Скільки б не сплинуло часу, ми пам’ятаємо та схиляємо голови перед мужністю цих людей, які вистояли і вибороли для прийдешніх поколінь світле небо над головою”, - зазначив начальник Держфінінспекції Михайло Кривошей. Із словами найглибшої поваги і шани він вручив ветерану квіти і висловив теплі слова подяки за його внесок у боротьбу з фашистськими окупантами.

Дорогі ветерани, низько вклоняємося Вам. Нехай міцнішає з роками Ваше здоров’я та завжди будуть поруч добробут і родинна злагода.

 

Прес-служба Держфінінспекції в Полтавській області